Naujos kelionės SARDINIJOJE, PERU
Naujausi pasiūlymai
Kelionės kalnuose
Vandens turizmas
Žvejyba
Poilsinės kelionės
Kemperių nuoma
Kelionės kalnuose
Kalnų pramogos Austrijos Alpėse

Pramogos Austrijos Alpėse

Šios kelionės organizuojamos ir individualiai, ir grupėms. Jeigu kelionę užsako penki ir daugiau asmenų, programa gali būti vykdoma atskirai tai grupei. Jei važiuoja mažiau nei penki žmonės, programa vykdoma prijungiant prie kitų žmonių. Programa vyksta vakarų Austrijos Alpėse, Tirolyje, apie šimtą kilometrų nuo Insbruko, mažame kalnų miestelyje. Į Austriją galima keliauti lėktuvu per Miunheną, po to traukiniu. Tai pat autobusu, savo transportu. Mes padedame ir patariame kaip nuvykti į vietą, jei reikia nuperkame bilietus, jei yra pageidavimas, galime nuvežti ir parvežti mikroautobusu. Atvykus galimi įvairūs apgyvendinimo variantai: kempinge  namukuose, apartamentuose, viešbučiuose. Mes surandame ir užsakome apgyvendinimą.

Atvykus ir apsigyvenus, kitą rytą prasideda penkių dienų sporto programa : tai gali būti raftingai skirtingomis upėmis ir skirtingo lygio, rivertrekingas, kanjoningas, kalnų dviračiai. Dėl gamtinių ir oro sąlygų programa gali būti keičiama. Turistams pageidaujant ir ęsant galimybei, vieni programos elementai gali būti keičiami kitais. Žemiau rasite aprašymus. Programos paprastai prasideda ryte, apie devintą - dešimtą valandą, ir trunka tris keturias valandas. Tai pat jos gali būti vykdomos ir po pietų. Grupes veda ir prižiūri patyrę instruktoriai profesionalai. Visa įranga puikiai prižiūrima, nuolat atnaujinama, sertifikuojama, atitinkanti visus standartus ir reikalavimus.

Laisvu laiku tikrai nenuobodžiausite: miestelyje ir aplinkui yra daugybė lankytinų objektų, galima eiti į trumpus žygius kalnuose, važinėtis dviračiais, riedučiais. Aplink miestelį puikiai išvystytas kalnų ir dviračių takų tinklas. Yra galimybė slidinėti ledyne. Galima maudytis, žvejoti kalnų ežeruose, upėse, kaitintis saulėje, žvejoti. Miestelyje puiki infrastruktūra, yra viskas ko reikia – bankai, parduotuvės, barai, restoranai, naktiniai klubai ir t.t. Bet tai nė kiek netrukdo grožėtis gamta ir ilsėtis, nes miestelis iš visų pusių apsuptas nuostabiais Alpių kalnais.

Standartinės penkių dienų sporto programos kaina 260 EUR.

Į programos kainą įskaičiuota:  

·          visi reikalingi pervežimai;

·          instruktorių darbas;

·          visa reikalinga įranga, inventorius

·          asmeninis sportinis ir saugumo inventorius (hidro kostiumai, batai, liemenės, šalmai, saugos virvės, apraišai, karabinai ir tt.)

Vandens kalnų sportas ir pramogos :

Kajakingas  - kalnų upių slenksčių ir kitokių kliučių įveikimas, specialiai tam pritaikytomis baidarėmis (kajakais) – reikalauja specialaus pasiruošimo ir įrangos. Geriausiai praeiti specialius kursus.

Raftingas, katamaraningas - kalnų upių slenksčių ir kitokių kliučių įveikimas, specialiai tam pritaikytomis pripučiamomis valtimis ar katamaranais. Galima ir pradedantiems, tik reikia instruktažo ir patyrusio grupės vadovo.

Rivertrekingas - kalnų upių slenksčių ir kitokių kliučių įveikimas, specialiai tam pritaikytomis dvivietėmis pripučiamomis baidarėmis. Pradedantiems tik su instruktoriumi.

Hidrospydas - kalnų upių slenksčių ir kitokių kliučių įveikimas pačiam neriant į vandenį, su specialiomis saugos priemonėmis – šalmas, plastikinis plūduras, apsaugos, liemenė, hidrokostiumas, lastai.  Galima ir pradedantiems, tik reikia instruktažo ir patyrusio  vadovo.

Kanjoningas – alpinizmo ir kalnų upių įveikimo mišinys, su specialia įranga. Prieinama pradedantiems, tik reikia instruktažo ir patyrusio  vadovo.

Riverserfingas – važinėjimas ant lentos kalnų upėje, panaudojant gumos įtempimui upės jėgą. Prieinama pradedantiems su instruktoriumi.

Kalnų sportas ir pramogos :

Alpinizmas – kopimas į viršūnes, panaudojant specialią įranga ir reikalaujantis specialaus paruošimo. Yra galymybė ir pradedantiems bandyti kopti su instruktoriais, nesudėtingais maršrutais.

Kalnų turizmas – vaikščiojimas kalnuose slėniais, įveikiant įvairaus sudėtingumo perėjas ar netgi nesudėtingas viršūnes. Preinama pradedantiems savarankiškai

Laipiojimas uolomis. Tai lipimas į įvairaus sudėtingumo uolas naudojantis įranga ir be įrangos. Nesudėtigomis uolomis galima ir pradedantiems savarankiškai.

Kalnų dviračiai – važiavimas specialiais kalnų dviračiais tam skirtais kalnų takeliais ir keliais. Nesudėtingais maršrutais galima pradedantiems savarankiškai.

Skraidymas deltaplanu – pradedantiems tik su instruktoriumi

Skraidymas parasparniu - pradedantiems tik su instruktoriumi.

Šuoliai su parašiutu nuo  uolų, tiltų ir pan.(basejumping) - pradedantiems tik su instruktoriumi.

Šuoliai su guma nuo  uolų, tiltų ir pan. – prieinama visiems.

Žvejyba. Žvejybos mėgėjai tikrai turi kuo pasidžiaugti. Ypatingai populiari ir įdomi upėtakių žvejyba kalnų upėse.

Tradicinis poilsis. Tie kurie save priskiria prie tradicinio poilsio mėgėjų ir nelabai mėgsta aktyvų ar ekstremalų sportą, kalnuose turi visas galimybes gauti tai, ko jiems reikia. Galima ilsėtis, degintis saulėje, maudytis kalnų ežeruose, upėse, užtvankose. Slėniuose dieną pakankamai šilta, netgi karšta, ežeruose vanduo sušyla, bet upėse lieka šaltokas. Jūsų nekankins uodai ir kiti vabzdžiai, kurių kalnuose nepalyginti mažiau nei pas mus. Jus sups nepakartojamas kalnų grožis, kvėpuosite tyriausiu ir sveikiausiu oru, kokį galima įsivaizduoti, gersite švarų šaltinių vandenį. Galima eiti ramiai pasivaikščioti po kalnų miškus, važinėtis dviračiais, riedučiais. Kalnų miesteliai idealiai sutvarkyti, puiki jų architektūra. Galėsite aplankyti ir apžiūrėti, bažnyčias, istorinius, architektūrinius, gamtos paminklus, vienuolynus, pilis, tvirtoves, olas. Miesteliuose yra pakankamai parduotuvių, kavinių, barų, restoranų, diskotekų, kino teatrų, naktinių klubų, kazino, jie veikia vasara. Kalnuose yra įvairiausių sanatorijų ir gydyklų, su natūralių terminių ir mineralinių vandenų baseinais, yra ir natūralių terminių ir mineralinių vandenų šaltiniais ir maudyklomis. Yra galimybė ir slidinėti vasara.

Kur gyventi, yra didelis pasirinkimas – kempinguose palapinėse, nameliuose ir kemperiuose, kalnų namukuose, privačiuose namuose apartamentuose ir kambariuose, pensionatai, viešbučiai.