ŠIŲ METŲ NAUJIENOS: KARELIJA, INDIJA! PUIKŪS PASIŪLYMAI TIK JUMS!
Naujausi pasiūlymai
Kelionės kalnuose
Vandens turizmas
Žvejyba
Poilsinės kelionės
Kemperių nuoma
Naujausi pasiūlymai
Mongolija. Šalis, kur sustoja laikas

Keliauk į Mongolija, pažink save ir draugus. Šiemet turėsi unikalią galimybę stebėti pilną Saulės užtemimą. Per septyniolikos dienų kelione patirsi visko - skrisi lėktuvu, važiuosi traukiniu,  važiuosi visureigiais, mikroautobusais, plauksi raftais ar katamarainais kalnų upėmis, įveikdamas slenksčius, josi arkliais, keliausi pėsčiomis. Pakeliui matysi nuostabią, nepaliestą gamtą, kalnus, galėsi kopti į juos, žvejoti, maudytis...

Kelionės programa:
 

 1 diena. Anksti ryte išvykstame traukiniu iš Vilniaus į Minską. Keletas valandų Minsko apžiūrai. Po pietų traukiniu išvykstame į Novosibirską.

2-3 dienos. Kelionė traukiniu. Pamatysime Rusijos miestus, Uralo kalnus, toliau Transibiro magistrale iki Novosibirsko.

4 diena. Ryte atvykstame į Novosibirską. Kelionė mikroautobusu iki Biisko. Keletas valandų poilsio ir nakties kelionė iki Mongolijos sienos.

5 diena. Anksti ryte atvykstame prie Mongolijos sienos. Persėdame į mongolų mikroautobusą-visureigį; sienos kirtimo formalumai. Vakarop atvykstame į Bayan-Olgii miestelį.
Nakvynė jurtų kempinge.

6 diena. Po pusryčių keletas valandų po Bayan-Olgii. Galima aplankyti turgų, nusipirkti orginalių suvenyrų. Išvažiuojame į Tavan-Bogd nacionalinį parką. Kelias vingiuoja įspūdingo grožio Kobdo-Gol upės slėniu. Pakeliui aplankome 6-8 amžiaus tiurkų laidojimo (deginimo) slėnį . Įspūdingos skulptūros (balbal), iš tašytų akmenų išdėlioti mįslingi kosmologiniai raštai... Vakare pasiekiame nuostabaus grožio Chorgon ežerą. Nakvynė palapinėse.

7 diena. Ekskursijos (mašina ir pėsčiomis) po Chorgon ir Choton ežerų apylinkes ir į Trijų Upių slėnį. Pakeliui galima pamatyti pilkapius ir akmens stelas. Aplankome kalną vietinių vadinamą „ Galąstuvu". Daugybė priešistorinių piešinių ant uolų (petroglifų) su medžioklės, kovos ir žvėrių piešiniais. Apsilankome vietinių gyventojų jurtose, ragaujame vietinių patiekalų. Nakvynė palapinėsė.

8 diena. Plaukimas plaustu Kobdo upe. Upėje keletas nesudėtingų ir nepavojingų slenksčių - „ekstrymo" nedaug. Nuostabaus grožio krantai; galimybė pamatyti daugybę paukščių: ereliai, vanagai, sakalai, gulbės, vandens paukščių įvairovė. Nakvynė palapinėsė.

9 diena. Plaukimas plaustu Kobdo upe. Aplankome senas kazachų kapines - iš rastų pastatytus namelius. Po pietų, esant norui, trekingas. Nakvynė palapinėse.

10 diena. Plaukimas plaustu Kobdo upe iki Cengel kaimo. Pervažiavimas iki Tolbo-Nuur ežero. Stovyklavietė 2058 m. aukštyje. Nakvynė palapinėse.

11-12 dienos. Kelionė arkliais prie amžinu sniegu padengto Sair kalno (3981 m.). Trekingas ar užlipimas į viršūnę. Spręsti jums. Nakvynė palapinėse.

13 diena. Kelionė į Hovd miestą. Trumpa ekskursija. Budistų dacanas (vienuolynas), kiniečių tvirtovės likučiai. Mongolų turgus. Suvenyrai. Pervažiavimas į Bayan-Olgii. Nakvynė palapinėse.

14 diena. Anksti iš ryto išvažiuojame Rusijos sienos link. Pasienio formalumai. Persėdam į rusų mikroautobusą ir važiuojam į Barnaulą.

15 diena. Anksti ryte iš Barnaulo skrendame į Maskvą. Keletas valandų Maskvos apžiūrai. Po pietų traukiniu išvykstame į Vilnių.

16 diena. Anksti ryte atvykstame į Vilnių.

Paspaudę
ant nuotraukos
galite ją padidinti

 

Sezonas   Palankiausias metas keliauti Vakarų Mongolijoje - birželio-rugpjūčio mėnesiai. Šiuo metų laiku temperatūra svyruoja nuo 15C naktį iki 30C dieną, dažniausiai būna giedra, nelyja.    


Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • transportas visos kelionės metu (lėktuvu, traukiniu, mikroautobusu);
 • Mongolijos, Rusijos ir Baltarusijos vizos;
 • sveikatos draudimas;
 • maitinimas* kelionės metu (išskyrus Maskvoje);
 • nakvynės palapinėse ir jurtose;
 • stovyklavimo ir plaukimo inventorius;
 • arklių nuoma ir jų vadovų samdymas;
 • Nacionalinio parko ir pasienio zonos mokęsčiai.

  *Aktyvios kelionės dalies metu maistą ant laužo ruošia patys kelionės dalyviai padedant vadovui.

  Į kelionės kainą neįskaičiuota: transportas Maskvoje (Domodedovo - Belaruskij vokzal); maitinimas Maskvoje; suvenyrai; alkoholiniai gėrimai; arbatpinigiai.

Grupės dydis: kelionė įvyksta susirinkus min. 5 žmonių grupei. 
 

Išvykimas

Grįžimas

Kaina nuo

 Pastabos

 

2008-06-28

2008-07-13

5400 Lt

 

Užsakyti

2008-07-12

2008-07-27

5400 Lt

 

Užsakyti

2008-07-26                         

2008-08-10                      

5700 Lt                     

 rugpiūčio 1 d. vakarop galėsime stebėti
pilną saulės užtemimą.
Šiuo metų laiku kalnuose dangus
labai retai būna apsiniaukęs!

                  Užsakyti                   

2008-08-09

2008-08-24

5400 Lt

 

Užsakyti