Skubėkite užsakyti kelionę žvejybai, kas dieną vis mažiau laisvų vietų geriausiu sezono metu
Naujausi pasiūlymai
Kelionės kalnuose
Vandens turizmas
Žvejyba
Poilsinės kelionės
Kemperių nuoma
Žvejyba
Žvejyba Volgos deltoje, Rusijoje
Volga tai viena gražiausių ir didžiausia Rusijos upė. Galinga upė savo žemupyje labai išsišakoja ir virsta tikra žvejų Meka, kurią žino ir mėgsta viso pasaulio žvejai. Jos dydis - beveik pusė Lietuvos teritorijos. Nepakartojama deltos gamta sužavės kiekvieną žmogų - tai ežerų, senvagių, protakų, nendrynų, salų ir salelių gausa. Užutekiuose augantys lotosai nepaliks abejingų.
Volgos deltoje veisiasi virš 100 žuvies rūšių, tai gigantiški erškėtai, šamai, lydekos. Gausu karšių, starkių, žiobrių, kuojų, raudžių, vobla, visų ir neišvardinsi. Rudenį ypatingai gera žvejyba, nes suaktyvėja plėšrios žuvys, todėl spiningautojam nuo įsitempusio valo ir sulinkusio spiningo tikrai skaudės rankas. O kitos žuvys aktyviai maitinasi, nes ruošiasi žiemos sezonui. Plūdės ir dugninės mėgėjams snausti neduos karšiai , laukiniai karpiai, ŠAMAI. Iš pagautų laimikių galėsite pasigaminti skanius pietus, džiovintis, išrūkyti.
Visi žvejai bus aprūpinti kateriais su patyrusiais žvejybos gidais. Viename kateryje 2 žvejai ir vienas gidas. Patyrę gidai žino gražiausias ir žuvingiausias vietas, išmokys visų vietinės žvejybos gudrybių ir subtilybių.
Žiemos laikotarpiu giliose daubose ( iki 25 m ) susirenka ispūdingi egzemplioriai įvairių rūšių žuvų. Todėl valo labai ploninti neverta ( 0,15-0,20 mm ) ir kabliukai turėtu buti atitinkamo dydžio. Nuo bazės iki pagrindinių žvejybos vietų vos 15 min. kelio pėsčiomis.
Gyvensite patogiuose 2-3 vietų nameliuose arba kambariuose su patogumais, prie upės kranto. Bus kavinė ir pirtis. Malonus aptarnavimas ir rusų svetingumas garantuotas.

Kelionės vyksta bet kuriuo metų laiku. Paprastai išvykstama ketvirtadieniais, grįžtama sekmadienį. Bendra kelionės trukmė 11 d. Žmonių skaičius grupėje neribojamas, kelionės rengiamos dviems ir daugiau žmonių. Galimos ir kitoks kelionės laikas, trukmė, transporto variantai, pagal jūsų pageidavimus. Geriausias laikas žvejybai yra balandžio - spalio mėnesiais. Galima žvejyba ir medžioklė žiemą.


1 d. Pavakare išvažiuojam iš Vilniaus į Maskvą patogiu autobusu. 

2 d. Ryte avykstat į Maskvą . Dieną praleidžiat Maskvoje. Po pietų išvykstame traukiniu Astrahanės kryptymi. Nakvynė traukinyje.

3 d.  Vakare atvykstate į vietą. Pasitikimas, pervežimas į bazę, apgyvendinimas. Pasiruošimas žvejybai. Ir PIRMYN, žvejyba prasideda. 

4 - 8 d. Žvejyba ir poilsis.

9 d. Ryte išvykstame į Maskvą. Kelionė traukinių, nakvynė traukinyje.

10 d. Ryte atvykstame į Maskvą, laisvas laikas. Vakare išvažiavimas į Vilnių.

11 d. Atvykstam į Vilnių

Kelionės kaina nuo 980 EUR
Į kelionės kainą įeina :

  • registracija Rusijoje;
  • kelionė autobusu Vilnius-Maskva-Vilnius;
  • kelionė traukiniu(plackartas) Maskva-Astrahanė-Maskva;
  • pasitikimas Astrahanėje ir nuvežimas į apgyvendinimo vietą . Taip pat nuvežimas į stotį atgal;
  • maitinimas (3 kartus per dieną), pritaikytas prie jūsų žvejybos laiko;
  • apgyvendinimas šešioms nakvynėms patogiuose 2 - 4 vietų kambariuose arba namukuose su patogumais, žvejybos vietoje;
  • kateris su žvejybos gidu penkioms dienoms. Už kurą mokama papildomai.

Papildomos priemokos pagal poreikį : kelionės sveikatos draudimas apie 10 EUR, Rusijos viza 80 EUR, kelionės kupe vagone priemoka. Galime suorganizuoti skrydį lėktuvu į Astrahanę maršrutu Vilnius - Maskva - Astrahanė ir atgal. Licenzija žvejybai mazdaug 10 EUR dienai, mokama vietoje.

Galimos papildomos paslaugos : valčių nuoma, valčių su pakabinamu motoru nuoma, žvejo gido paslaugos su katerio nuoma, žvejybos reikmenų nuoma, pagautos žuvies paruošimas valgymui, išdarinejimas, sūdymas, rūkymas, džiovinimas ir pan., licenzija žvejoti apsaugos zonose, pirtis, biliardas, stalo tenisas, futbolo ir tinklinio aikštelės, kavinė - baras.

Kelionė įvyksta susirinkus 2 žmonėms. Yra galymybė žvejoti ilgiau. Papildoma diena – nuo 70 EUR. Gali būti taikomos nuolaidos, priklausomai nuo grupes dydžio.