ŠIŲ METŲ NAUJIENOS: KARELIJA, INDIJA! PUIKŪS PASIŪLYMAI TIK JUMS!
Naujausi pasiūlymai
Kelionės kalnuose
Vandens turizmas
Žvejyba
Poilsinės kelionės
Kemperių nuoma
Naujausi pasiūlymai
Sardinija

Kalnai, jūra ir Sardinijos mitai


8dienos/7nakvynės min. 10 - max. 25 dalyviai

1diena. Atvykimas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Atvykimas į Kaljario oro uostą, sulaukua vietos vadovo, pervežimas į viešbutį Kaljaryje, registracija. Po pietų eisime pasivaikščioti po senovės Kaljarį. Vakarienė laisvu laiku (neįskaičiuota). Nakvynė viešbutyje


2diena. Capo Carbonara ir Villasimius
Sunkumas: lengva, 280 mt; 2h ½; 7,5 km


Po pusryčių, pevežimas pietryčių pakrantės kryptimi iki Villasimius. Mūsų startinis taškas yra mažas uostas mieste iš kurio mes krypsime į Notteli lagūną, kuri veda mus į Ispanijos bokštą Nottelį, granito urvą Usai ir prie tolimiausio pietų-rytų taško Sardinijoje, Cap Carbonara. Laisvas laikas pietums. Pervežimas į viešbutį ir laikas poilsiui. Vakarienė laisvu laiku (neįskaičiuota). Nakvynė viešbutyje.


3diena. Pasivaikščiojimas po Flumendosa plotą ir tipiški pietūs Omu Axiu
Sunkumas: lengva, 260 mt ; 3h.; 10 Km


Po pusryčių krypsime link Sardinijos vidaus kol pasieksime Barbagia di Seulo plotą. Šiandienos kelionėje nuo dirbtinio ežero Flumendosa tai bus mūsų maršruto dalis. Po kelionės pietų eisime į muziejų House Omu Axiu Orrolyje. Po pietų vizitas Nuraghe Arrubiu, vienas iš svarbiausių Nuraghe Sardinijoje. Grįžimas į viešbutį. Vakarienė pasirinktinai. ( neįskaičiuota). Nakvynė viešbutyje.


4diena. Giara iš Tuili
Sunkumas: lengva; 100 mt ; 3h; 8 Km


Po pusryčių mes išsiregistruosime iš viešbučio ir bagažas bus perkeltas į kitą viešbutį. Giara yra didelis plokščiakalnis , apsuptas trijų kaimų Gesturi, Tuili e Setzu ir labai garsus, dėka laukinių mažų arklių, vadinamu Cavallini della Giara. Legenda pasakoja, kad buvo atvežti į Sardiniją iš finikiečių. Po pietų pervežimas į Pula ir registracija. Laisvas laikas ir vakarienė (neįskaičiuota). Nakvynė viešbutyje.


5diena. Laikas poilsiui arba vizitas į Nora


Laisvas laikas. Po pietų siūlome jums aplankyti archeologines liekanas Nora, Punu , finikiečių ir Romos laikotarpiu. Vakarienė laisvai pasirenkama (neįskaičiuota). Nakvynė viešbutyje


6diena. Sella del Diavolo - Calamosca
Sunkumas: lengva; 138 mt ; 2 ½ h; 4,5 Km


Šiandien keliausime Kaljario kryptimi kur pasieksime atspirties tašką mūsų kelionėje : la Sella del Diavolo kalva, vienas iš panoraminių taškų mieste. Grįžimas į viešbutį, laikas poilsiui ir laisvai pasirenkama vakarienė. Nakvynė viešbutyje.


7diena. Sekimas Romėnų pėdsakais
Sunkumas: lengva; 350 Hm; 3h; 9 Km


Po pusryčių trumpas pervežimas į starto vietą. Po trumpo pasivaikščiojimo per Residence sritį mes pasieksime senovės Romėnų kelią į Bithia. Mes vaikščiosime apsupti tipišku Viduramžių Macchia su nuostabia panorama į mažą įlanką Santa Margherita ir Chia, kol pasieksime Ispanijos bokštą Chia ir jo įlanką. Grįšime atgal į viešbutį, laisvas laikas ir laisvai pasirenkama vakarienė (neįskaičiuota). Nakvynė viešbutyje.


8diena. Išvykimas
Po pusryčių išsiregistruojame iš viešbučio ir pervežimas į Kaljario oro uostą.


Kainos: nuo 3743 Lt 

Į kainą įskaičiuota:

  • 3 nakvynės dviviečiame kambaryje viešbutyje Kagliaryje ( dienos 1,2,3) tik pusryčiai
  • 4 nakvynės dviviečiame kambaryje viešbutyje Santa Margherita di Pula (dienos 4,5,6,7) tik pusryčiai
  • Tipiniai dienos pietūs 3 įsk. Vizitas muziejuj
  • Pervežimas į/iš oro uostą
  • Angliškai kalbantis gidas
  • Autobusas

Į kainą neįskaičiuota
Gėrimai maitinimo metu, kelionės ir sveikatos draudimas, priedai prie viešbučio, pietūs (išskyrus 3 dieną)