ŠIŲ METŲ NAUJIENOS: KARELIJA, INDIJA! PUIKŪS PASIŪLYMAI TIK JUMS!
Naujausi pasiūlymai
Kelionės kalnuose
Vandens turizmas
Žvejyba
Poilsinės kelionės
Kemperių nuoma
Naujausi pasiūlymai
Aktyvus poilsis Tenerifės saloje

I diena. Atvykstame į Tenerifės salą.

Skrydis Vilnius - Europos  oro uostas - Tenerife Sur oro uostas. Atskrendame vėlai vakare ir išvykstame į už 93 km nuo oro uosto įsikūrusį Los Realejos miestelį. Apsistojame kaimo turizmo viešbutyje. Nakvynė kaimo turizmo viešbutyje Los Realejose.

II diena. Orotavos kalnai.

Pirmąjį žygį skiriame pažinčiai su La Orotavos apylinkėmis. Maršrutą pradedame miškingame La Calderos ugnikalnio krateryje. Šio miško įvairovę sudaro Kanarinės pušaitės ir  visžaliai subtropiniai lauramedžių miškai.
Pakylame ant Los Organos uolų. Atsiveria nuostabūs vaizdai į Orotavos slėnį ir Teidės ugnikalnį. Į la Calderą grįžtame kitu maršrutu.
Po žygio pažintis su La Orotavos miesteliu. Šis miestelis iš kitų išsiskiria savo didingu senoviniu architektūriniu stiliumi, aikštėmis bei išlikusiais senoviniais namais su vidiniais kiemeliais, bananų plantacijomis. Visas senamiestis yra paskelbtas  nacionaliniu kultūros paveldo paminklu. Poilsis prie jūros juodo smėlio paplūdimyje.Nakvynė kaimo turizmo viešbutyje Los Realejose.

Maršruto ilgis - 11,5  km, trukmė  apie 5:30 h. Aukščių skirtumas:  - 540 metrų.

III diena. Vulkanų kelias.

Vykstame į rekreacinį Arenas Negras  parką,  esantį prie La Montaneta miestelio.  Žygį pradedame Kanarinių pušaičių miške. Neilgai trukus patenkame  į  lavos lauką, papuoštą tviskiai žaluojančiomis ir vešliomis kanarinėmis pušaitėmis. Šios teritorijos kraštovaizdį suformavo 1909  Lapkričio 19 dieną įvykęs   Chinyero ugnikalnio išsiveržimas. Tai paskutinysis  ligi šiol ugnikalnio išsiveržimas saloje. Aplankome ugnikalnio kraterį.
Išvykstame į Garachico  miestelį. Iki 1706 m. Šis miestelis buvo didžiausias Tenerifės uostas, bet po stipraus vulkano išsiveržimo, dalį jo ir apylinkių užliejo lava.   Jis žavi kolonijinio stiliaus architektūra ir dailiais mediniais balkonėliais. Nakvynė kaimo turizmo viešbutyje Los Realejose.

Maršruto ilgis - 11  km, trukmė  apie 6 h. Aukščių skirtumas:  454 m.

IV diena. Žygis Maskos tarpekliu.

Vykstame į vakarinę salo dalį.  važiuojame vakarų kryptimi, vingiuotu keliuku pasiekiame tarp kalnų serpentinų įsispraudusį  Maskos  piratų kaimelį, kuris dar visai nesenai dėl savo geografinės padėties buvo izoliuotas nuo išorinio pasaulio. Žygis siaurėjančiu tarpekliu - atsiveria įspūdingi, kvapą gniaužiantys vaizdai. Šiuo tarpekliu per keturias valandas nusileisime nuo 630 m aukščio iki jūros lygio. Pietūs ir maudynės nuostabiame juodojo smėlio paplūdimyje su pritrenkiančiu stačių uolų vaizdu ir Atlanto vandenynu. Nakvynė kaimo turizmo viešbutyje Los Realejose.

Maršruto ilgis - 5  km, trukmė  apie 4 h. Aukščių skirtumas:  630 metrų.

Išvyką baigiame plaukdami laiveliu  palei įspūdingomis uolomis išdabintą pakrantę į Los Gigantes gyvenvietę. Esant galimybei pamatysime delfinus.

V diena.  Poilsinė diena

Išvystame į patį garsiausią ir didžiausią saloje Playa de terasitas paplūdimį. Smėlis į jį buvo atgabentas iš Sacharos dykumos.  Poilsis ir maudynės.
Norintys aktyviai praleisti laiką vyks  į Anagos kalnus. Po pietų apsilankysime  bananų plantacijoje. Nakvynė kaimo turizmo sodyboje  Tenguestėje.

VI diena. Kopimas į Guajaros kalną.

Šturmuojame ketvirtą pagal aukštį Guajara (2718m) viršukalnę Tenerifės saloje. Nuo viršukalnės atsiveria įstabus gamtovaizdis, kurį puošia čia pat esantis Teidės ugnikalnis, tolumoje La Palmos, La Gomeros, Gran Kanarijos ir El Hierro salos. Nakvynė kaimo turizmo sodyboje Tenguestėje.

Maršruto ilgis - 9  km, trukmė  apie 6:30 h. Aukščių skirtumas: 777 metrai.

VII diena. Teidės  (3718 m) ir Pico de Viejo (3,135 m) ugnikalnių šturmavimas

Išvyka į Teidės nacionalinė parką. Važiuosime žemutine gigantiško kraterio dalimi, kur pamatysime nuostabų sustingusios lavos „mėnulio peizažą", žalius pušynų masyvus, augančius virš debesų. Kilsime į Teidės kalną -  patį aukščiausią Ispanijos geografinį tašką! Atvykus į apžvalgos aikštelę, esančią 2 km aukštyje, susiruošiame daiktus ir  keltuvu pakylame iki aukštutinės apžvalgos aikštelės (3555m). Nuo juos likusį atstumą iki viršukalnės pasieksime stačiu vingiuotu keliu. Leisimės  žemyn rausvų, rusvų spalvų apsuptyje. Pakeliui aplankysime  Pico Viejo kraterį (3,135 m ). Jo skersmuo 800 metrų. Tai antra pagal aukštį viršukalnė Kanarų salyne. Grįžtame į Parador automobilių stovėjimo aikštelę. Nakvynė kaimo turizmo sodyboje Tenguestėje.

Maršruto ilgis - 10,5  km, trukmė  apie 7 h. Aukščių skirtumas: 1203 metrai.

VIII diena. Žygiai žaliuojančiuose Anagos kalnuose.

Pusryčiai, išvyka į žaliuojančius Anagos kalnus. Atvykstame į Chamorgos kaimelį. Leidžiamės kalnagūbriu iki atokaus Roque Bermejo kaimelio, poilsis įstabaus grožio paplūdimyje. Nuo čia serpantinu kylame iki Anagos švyturio - labiausiai į šiaurės rytus nutolusio salos taško. Nuo šios vietos maršrutą tęsiame uolėtu  pakrantės taku. Atsiveria įstabūs laukinės pakrantės ir greta esančių salų vaizdai, aplankome atokų El Draguillo kaimelį, kuriame pamatysime laukinėmis sąlygomis augančius drakonmedžius. Pirmąjį dienos maršrutą baigiame Benjo kaimelyje. Pietūs žuvies restorane.Nakvynė kaimo turizmo sodyboje Tenguestėje.

Maršruto ilgis - 14  km, trukmė  apie 8 h. Aukščių skirtumas: 964 metrai.

IX diena. Grįžimas į Lietuvą.

Skrydis Tenerife de sur -  Europos oro uostas - Vilnius.

Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionės užsakytu autobusu;
  • Nakvynė apartamentuose;
  • Kelionės gido - kalnų vadovo paslaugos.


Papildomos išlaidos: Skrydžio bilietai; Vandens taksi Maska - Los Gigantes -10 eurų; Pakilimas keltuvu į viršų iki aukštutinės aikštelės - 12,5 eurų; Ekskursija bananų plantacijoje - 6 eurai; Maitinimas.

Organizatoriai pasilieka teisę iš dallies keisti ir/ar papildyti programą.