ŠIŲ METŲ NAUJIENOS: KARELIJA, INDIJA! PUIKŪS PASIŪLYMAI TIK JUMS!
Naujausi pasiūlymai
Kelionės kalnuose
Vandens turizmas
Žvejyba
Poilsinės kelionės
Kemperių nuoma
Apie mus

Kas mes tokie

IRKLAS.LT - tai netipiškas kelionių organizatorius, įkurtas kalnų turizmo ir aktyvaus poilsio turizmo entuziastų. Mes turime daugiau kaip 20 metų įvairių žygių patirtį - ėjome, kopėme, plaukėme, važiavome Kryme, Kaukaze, Turkijoje, Kinijoje, Sajanuose, Užbaikalėje, Altajuje, Kamčiatkoje, Karelijoje, Karpatuose, Alpėse, Vidurinėje Azijoje, Tolimuosiuose Rytuose, Afrikoje, Himalajuose, Šiaurės ir Pietų Amerikose.

Pasaulis yra gražus vienoks, todėl norime, kad kuo daugiau žmonių kartu su mumis pasidžiaugtų gamtos grožiu, patirtų naujų įspūdžių ir nuotykių bei pasisemtų sveikatos.

 

Mūsų kelionės

Mūsų šūkis - atostogų metu reikia taip pavargti, kad darbas taptų švente ! :) Aišku šis nuovargis visai kitoks, - kupinas įspūdžių, nepamirštamų kelionių akimirkų, išlieto prakaito, adrenalino ir patirto džiaugsmo.

Mūsų specializacija yra kurti įdomias, netradicines keliones susijusias su aktyviu poilsiu - tokiu kaip raftingas kalnų upėmis, žygiai (pėsčiomis ar kalnų dviračiais) ir aktyvios pramogos kalnuose, plaukimas katamaranais, žvejyba tolimuose kraštuose ir panašiai.Trumpai tariant, keliauti kitaip. Ir kas be ko - įdomiai.

Su mumis keliauja aktyvūs ir energingi žmonėms, kuriems nusibodo ar jie tiesiog nebenori tik gulėti pliaže ar grožėtis įžymybėmis pro autobuso langą. Mūsų kelionėse dominuoja aktyvus poilsis, pramogos, sportas, išbandymai ( nereikia išsigąsti - yra įvairiems skoniams ir galimybėms). Kuriame tokias keliones, kad žmonės galėtų pasakyti: ''Oho, tokioje kelionėje dar nebuvome, noriu dar!'